تبلیغات
دانلودموبایل-سایت تخصصی دانلودموبایل - ساخت مجله و بروشورهای زیبا با نرم افزار FlipCreator Enterprise 3.2.6.5
 
 


<-BlogDescription->

ساخت مجله و بروشورهای زیبا با نرم افزار FlipCreator Enterprise 3.2.6.5

FlipCreator یکی از نرم افزاری بسیار خوب در زمینه چاپ و نشر دیجیتال به شمار میرود که شما می توانید از آن برای ساخت اسناد الکترونیکی مختلف از جمله کتاب، مجله، بروشور، کاتالوگ، خبرنامه، گزارش کار و … استفاده کنید. شما به آسانی می توانید با چند کلیک متن مورد نظرتان را در کنار چند تصویر قرار دهید و سپس یک سند دیجیتالی تهیه کنید. یکی از امکانات مهم این نرم افزار امکان گرفتن خروجی از فایل ساخته شده در فالب فرمت های مختلف است. به عبارت دیگر شما می توانید یک سند الکترونیکی معمولی متشکل از متن و تصویر تهیه کنید و آنرا در فرمت PDF ذخیره نمایید. همچنین می توانید همان سند الکترونیکی را کمی حرفه ای تر تهیه کنید به عنوان مثال در آن از فایل های ویدیویی، صدا، اضافه کردن لینک به متن و … استفاده کنید و برای اینکه سند ساخته شده در دستگاه های مختلف دیجیتالی قابل اجرا باشد، آنرا در فرمت های HTML5, EXE و ZIP ذخیره نمایید. این نرم افزار را می توانید به صورت کاملآ رایگان از وب سایت شیروان موب دریافت نمایید.

برخی از ویژگی های این برنامه:
قابلیت RTL برای از راست به چپ نوشتن مخصوص زبان فارسی.
امکان اشتراک گذاری فایل در شبکه های اجتماعی مختلف.
امکان پسورد گذاری بر روی فایل خروجی.
امکان ساخت انواع اسناد الکترونیکی.
تبدیل سند ساخته شده به فرمت PDF.
سازگار با ویندوز های XP/Vista/7
دارای حجم مناسب.
و …

روش کرک:

1 – از قطع بودن اتصال سیستم به اینترنت مطمئن شوید و به نصب نرم افزار بپردازید.
2 – بعد از پایان مراحل نصب نرم افزار اگر آنرا اجرا کرده اید از آن خارج شوید.
3 – محتویات فولدر Crack را در محل نصب برنامه کپی کنید.
4 – فایل متنی Serial را اجرا کنید و اطلاعات آنرا را در فیلدهای خالی برنامه کپی نمایید. (میتوانید از کلیدهای ترکیبی Ctrl+C برای Copy و Ctrl+P برای Paste استفاده کنید)
5 – نرم افزار با موفقیت رجیستر شد.::
:: مرتبط با: نرم افزار رایانه ,
:: برچسب‌ها: دانلود FlipCreator Enterprise v3.2.6.5 , دانلود نرم افزار , دانلود نرم افزار ساخت سند دیجیتال , دانلود نرم افزار کاربردی , نرم افزار , نرم افزار جدید , نرم افزار ساخت بروشور , نرم افزار ساخت فایل پی دی اف , نرم افزار ساخت مجله الکترونیکی , نرم افزار ساخت کاتالوگ , نرم افزار چاپ و نشر دیجیتال ,
نویسنده : محمد
تاریخ : شنبه 20 اسفند 1390